ما در شرکت داتام با پشتیبانی و ارتقاء زیرساخت شیرپوینت شما بر آنیم تا با فراهم نمودن سرویسی مناسب و مطمئن بتوانیم به شما در استفاده از شیرپوینت کمک نماییم. امروز اکثر سازمان ها مشکلات متعددی با فارم‌های شیرپوینتی خود دارند مشکلاتی مانند کندی صفحات، از دسترس خارج شدن سایت‌ها، از دست دادن اطلاعات به دلیل نداشتن برنامه بک آپ جامع و منظم، پراکندگی سایت‌ها در فارم‌های متعدد و ورژن‌های متعدد.

ما در شرکت داتام با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه‌های مختلف شیرپوینت، امکان حل مشکلات شما در زیرساخت شیرپوینت و همچنین جلوگیری از مشکلات بعدی را داریم.

پشتیبانی و ارتقاء زیرساخت شیرپوینت

ما در شرکت داتام با استفاده از تجربیات متنوع در زمینه زیرساخت شیرپوینت آمادگی این امر را داریم تا با فراهم نمودن سرویس پشتیبانی زیرساخت و یا ارتقاء شیرپوینت به ورژن‌های بالاتر به شما آرامش خاطر استفاده از شیرپوینت را هدیه نماییم تا شما بتوانید روی پیشبرد اهداف سازمان و کسب و کارتان تمرکز کنید و ما نیز شما را در این امر با خدمات متنوع در زمینه شیرپوینت یاری دهیم.

خدمات ما در پشتیبانی زیرساخت شیرپوینت شامل رفع مشکلات زیرساخت گزارش شده توسط شما، بررسی دوره‌ای فارم‌های شیرپوینت شما، آموزش‌های پایه مدیریت زیرساخت شیرپوینت، ارتقاء به ورژن‌های بالاتر شیرپوینت و ارتقاء پیکربندی فارم (برای بهبود کارایی یا افزایش امکانات) می‌باشد. در صورت نیاز شما به خدمات خاص می‌توانیم با بررسی‌های لازم راهکار مناسب برای آن نیاز به شما ارائه دهیم.

ما در شرکت داتام با فراهم نمودن سرویس بررسی دوره‌ای فارم شما برآنیم تا با نظارت بر تمامی سرویس‌های شیرپوینت، سرور دیتابیس، حجم دیتابیس‌ها و سایر موارد چک لیست‌ها احتمال خرابی سرویس‌های شیرپوینت شما را نزدیک به صفر برسانیم تا با حفظ اعتماد کاربران شما به شیرپوینت بتوانیم فرهنگ‌سازی و استقرار شیرپوینت در سازمان شما را با سهولت بیشتری انجام دهیم.