ما در شرکت داتام با بهره‌برداری از دانش و تجربه کارشناسان خود در زمینه مدیریت زیرساخت شیرپوینت و همین‌طور تجربه نصب‌های متعدد متنوع از لحاظ توپولوژی‌های استقرار یافته برآن شدیم تا با نصب و استقرار شیرپوینت در سازمان‌ها بتوانیم در شروع راه با فراهم نمودن بستری مطمئن به سازمان‌ها در استقرار موفق شیرپوینت یاری نماییم.

ما در شرکت داتام با فراهم نمودن بستری برای انتقال دانش و تجارب به دنبال این هدف هستیم که شما بهترین تصمیم‌ها را در شروع کار نصب و استقرار شیرپوینت بگیرید و با فراهم نمودن تیمی خبره استقرار شما و بلافاصله پشتیبانی شما را آغاز خواهیم نمود.

ما در فرآیند نصب و استقرار شیرپوینت با توجه به منابع سازمان بهترین پیشنهاد ممکن را خواهیم داد و همچنین قابلیت توسعه و گسترش‌پذیری را در زیرساخت شیرپوینت در نظر خواهیم گرفت.

ما در اولین مرحله نصب و استقرار شیرپوینت، نیازهای شما، نیازهای آتی شما، نوع استفاده کاربران شما و همچنین میزان استفاده شما از انواع سرویس‌های شیرپوینت را بررسی دقیق خواهیم کرد و طبق نیاز شما طراحی توپولوژی فارم را انجام داده و پس از فراهم نمودن سرورها پروسه نصب را آغاز خواهیم نمود.

نصب و استقرار شیرپوینت

ما در شرکت داتام با استاندارد‌سازی و مستندسازی تمامی مراحل نصب بر آنیم فارم نصب شده را با حداکثر کارایی و حداکثر سرعت ممکن تحویل شما دهیم. ما همواره در حال بروز رسانی اطلاعات خود در مباحث زیرساخت شیرپوینت مثل Best Practice های مطرح در زمینه زیرساخت شیرپوینت، محدودیت‌های شیرپوینت، سرویس‌های جدید اضافه شده یا حذف شده شیرپوینت و همچنین آپدیت‌های نسخه‌های مختلف شیرپوینت هستیم. تا با استفاده از این اطلاعات بتوانیم بهترین کیفیت را پس از نصب به شما ارائه دهیم و یا با استفاده از تجربیات همه همکاران خود و تمامی افراد متخصص شیرپوینت سراسر جهان از وقوع مشکلات در فارم شما جلوگیری کنیم و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی، به سرعت پاسخ بدهیم و مشکل را حل نماییم.