شیرپوینت یکی از پلتفورم های غنی جهت پیاده‌سازی سامانه‌های سازمانی برای رفع نیازهای خاص سازمان شما است. شرکت داتام با متخصصان خبره خود، با توجه به نیازهای جامع سازمان‌ها سامانه‌های متفاوتی را به صورت پکیج برای شما اماده ساخته است. تیم ما با بررسی کامل نیازهای سازمان‌ها بهترین راهکارهای را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شرکت داتام در بستر شیرپوینت، سامانه‌های سفارشی را با توجه به نیازهای متفاوت شما  پیاده‌سازی می‌کند.

ممکن است سازمان شما نیاز خاصی داشته باشد و محصول آماده‌ای وجود نداشته باشد، ما توسعه و سفارشی‌سازی شیرپوینت را مطابق نیاز شما و بر اساس استانداردهای شیرپوینت انجام خواهیم داد.

تیم متخصص ما با بررسی نیازهای خاص شما در جلسات فنی، در صورتیکه نیاز شما قابل پیاده‌سازی در بستر شیرپوینت باشد کار تحلیل را شروع خواهد کرد. با تحلیل دقیق نیازها و خواسته‌های شما کار توسعه و سفارشی‌سازی شیرپوینت شروع خواهد شد. در مراحل مختلف پیاده‌سازی با سازمان شما در ارتباط خواهیم بود و بررسی لازم را به صورت گروهی انجام خواهیم داد تا تمامی نیازهای شما به طور کامل پوشش داده شود.

توسعه و سفارشی‌سازی شیرپوینت

ما در پیاده‌سازی از طراحی گرافیکی خاص شما و متناسب با برندینگ سازمانتان استفاده خواهیم کرد و این طراحی کاملا کاربر پسند و کاربران به راحتی با سامانه ارتباط برقرار خواهند کرد. تیم داتام بعد از آماده‌سازی سامانه مد نظر شما، آموزش‌های لازم را جهت استفاده بهینه و درست به شما خواهد داد و همچنین در استقرار سامانه در کنار شما خواهد بود و به شما در استقرار کمک خواهد کرد.

تیم داتام در تمامی مراحل پیاده‌سازی و طراحی در کنار شما خواهد بود و در پیاده‌سازی و استقرار موفق سامانه درخواستی شما تمام تلاش خود را خواهد کرد.