شرکت داتام علاوه بر آماده‌سازی سامانه‌های مختلف برای مرتفع کردن نیاز سازمان‌ها، جهت استقرار و عملیاتی‌سازی سامانه‌ها آموزش حرفه‌ای و کامل شیرپوینت را مطابق با خواسته سازمان‌ها ارائه خواهد داد. در صورت بالا رفتن دانش کاربران از شیرپوینت و نحوه استفاده از امکانات آن، سازمان شما می‌تواند بهترین استفاده و بهره‌وری را از سامانه‌های داتام داشته باشد و شما از سرمایه‌گذاری خود بهترین سود را ببرید و همچنین کابران آموزش دیده و ماهر روند استقرار محصولات شرکت داتام را سرعت می‌بخشند و استقرار آسان‌تر صورت می گیرد.

شرکت داتام در آموزش‌های خود به کاربران آموزش می‌دهد که چگونه بدون کدنویسی نیازهای خود را در بستر شیرپوینت پیاده‌سازی نمایند و در کنار آموزش شیرپونت آموزش فرم و فرآیند، آموزش ساخت گزارش‌ها در صورت نیاز به کاربران آموزش داده خواهد شد.

آموزش شیرپوینت

سازمان‌ها با توجه به نیاز خود می‌توانند آموزش‌های متفاوتی را برای گروه‌های مختلف در سازمان انتخاب نمایند.

ممکن است گروهی در سازمان تنها نیاز به آموزش در زمینه استفاده از امکانات اولیه شیرپوینت را داشته باشد و آشنایی با این امکانات امکان استفاده از سامانه‌ها را برای کابران راحت تر کند و استقرار راحت‌تر صورت پذیرد. گروهی دیگر ممکن است آموزش‌های پیشرفته تر نیاز داشته باشند و معمولا این گروه مدیران سامانه‌ها و سایت‌ها هستند و نیاز هست که آموزش‌های حرفه‌ای تری را دریافت کنند.

شرکت داتام با توجه به نیاز شما دوره‌های آموزشی متفاوتی را در سازمان برگزار می‌نماید تا شما را در استفاده از سامانه‌ها و امکانات شیرپوینت همیاری نماید.

در صورتیکه برای کاربران سازمان خود نیاز به آموزش حرفه ای شیرپوینت دارید با واحد آموزش شرکت داتام تماس بگیرید تا مطابق با نیاز شما سرفصل های آموزشی را برای شما ارسال نماییم.