ما در شرکت داتام در حال توسعه محصولات متفاوت بسیاری بر بستر شیرپوینت می‌باشیم. یکی از این محصولات که اکنون پس از طی مراحل گوناگون تولید و تست شده است سامانه کنترل مدارک تضمین کیفیت می‌باشد که مفتخریم اعلام کنیم این سامانه پس از طی مراحل تحقیق توسعه طبق استاندارهای جهانی و داخلی و مشاوره صاحبنظران این حوزه تولید و تست شده و اکنون قابل بهره برداری می‌باشد.

ما در شرکت داتام با برخورد با این موضوعات در پروژه‌ها و سازمان‌های متعدد و درک دغدغه‌های بسیاری از سازمانها برآن شدیم تا با فراهم نمودن سامانه کنترل مدارک تضمین کیفیت بتوانیم نیاز سازمان‌های را در این زمینه به بهترین شکل برطرف نماییم.

سامانه کنترل مدارک تضمین کیفیت با فراهم نمودن بستری تحت وب برای بارگذاری و اشتراک‌گذاری مدارک تضمین کیفیت این امکان را به سازمان می‌دهد تا هر نوع مدرک را مانند فرم در سامانه بارگذاری نماید. همچنین وابسته به آن نوع مدرک متادیتاهای مربوط به آن مدرک را نیز تعیین نموده و پس از طی مراحل فرآیند تایید و تصویب مدرک در سامانه منتشر خواهند شد تا پرسنل وابسته به چارت‌سازمانی بتوانند این سند را در کارتابل مدارک خود مشاهده کنند. با فراهم نمودن این بستر ما مشکلات ورژن های متعدد یک مدرک و از دسترس خارج کردن مدارک منقضی شده را نیز به صورت سیستمی حل نموده ایم و همیشه پرسنل سازمان آخرین ورژن فعال را که مراحل تایید و تصویب را گذرانده اند خواهند دید.

در صورت نیاز به دریافت پروپزال یا درخواست دمو این محصول با واحد فروش تماس حاصل بفرمایید یا فرم درخواست دمو را تکمیل نمایید.